BEAUTY TIME / Levanduľová voda

17. mája 2017

Ahojte😊 Hlásim sa Vám po dlhšej odmlke, ale popri učeniu nemám nejako času na zvyš a snažím sa plne sústrediť na štátnice aj keď je to momentálne ťažké. Bola som chorá /ešte aj trochu som/, začína ma bolieť zub /dúfam, že rýchlo prestane/, boli sme na svadbe /ešte nás čaká jedna/ a stále mám pocit, že nič neviem. Už to chcem mať všetko za sebou, pretože som len nervózna a akosi na nič nemám chuť. Ak aj vy sa pripravujete na štátnice, maturu alebo Vás čaká nejaká ťažká skúška – držím Vám palce. Zvládneme to! 

Po zmene kozmetiky /čistenie pleti/ som sa snažila nájsť také produkty, ktoré by vyhovovali mojej zmiešanej/problematickej pleti. Rozhodla som sa ísť cestou byliniek a tak k havlíkovej apotéke /mimochodom, tá kozmetika je topka/ pribudla Levaduľová voda od Purity vision. Od tejto značky som používala kedysi aj Ružovú vodu a po dobrej skúsenosti som chcela otestovať túto novotinu s levaduľou.
Používam ju ako tonikum po vyčistení pleti. Nastríkam ju na pleť a jemne /čistými rukami/ masírujem do pleti. Tá “vôňa“ ma na začiatku od nej odrádzala, ale zvykla som si na ňu a toto je už moje druhé balenie. Som s ňou viac než spokojná. Pomáha na akné,mierni sčervenanie a podráždenie pleti. Dokonca okrem pleti ju môžete využiť aj do vlasov ako “povzbudenie“ ich rastu či na rozčesávanie, ale ja ju používam zatiaľ len na pleť. Skladujem ju v chladničke a je to perfektný pocit po prebudení, keď ju nastríkam na pleť. Hneď ma to prebudí /haha/. Už ste ju skúšali ? Akú s ňou máte skúsenosť?

1 komentár

  1. Mně hrozně voní růžová voda, ale tuhle bych asi nezvládla, protože levandule mi hrozně smrdi :D

    Držím palce na státnice :)

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za komentár :)

Akékoľvek šírenie, preberanie alebo publikovanie obsahu je bez súhlasu autora zakázané.


@ZUZI.P

© Accessories for beauty. Design by Fearne.