Autumn


Hlásim príchod. Konečne! Blog mi chýbal. Nemám rada tieto zápočtové týždne. Nemôžem spať, učenie, skoré vstávanie, ale mám za tým. Aspoň na chvíľu. Teraz zase začína obdobie semestrálnych prác a písanie bakalárky. Stále je toho dosť, ale snažím sa to zvládať. V sobotu som si bola trochu prevetrať hlavu. Potrebovala som prísť na iné myšlienky. Oplatilo sa. Sestru som poverila hlavnou fotografkou a vznikol ďalší outfit na blog. Lepšiu fotografku som si nemohla vybrať. Ďakujem Evi :* Avšak pred tým sme museli uspať malého drobca, môjho synovca, a mohli sme začať. Ešte nemám “vychytané“ modelkovské pózy, ale snažím sa to nejako naučiť a hlavne prekonať to čo cítim, keď na mňa niekto vytiahne fotoaparát. Prvá vec, na ktorú sa snažím nemyslieť je, že sa nerada fotím, nerada pózujem a nerada ukazujem svoje fotky verejnosti. Všimla som si však, že sa na nich málo usmievam. Možno nabudúce bude aj s úsmevom. Outfit vznikol dosť na rýchlo, pretože som neplánovala fotiť a tak som si z intráku nedoniesla moje obľúbené kúsky, ktoré by som Vám rada ukázala. Nabudúce. Najpohodlnejšie sa však cítim vo voľnej bielej blúzke, ktorú si zapravím do hrubších legín, v teplom svetríku, do ktorého sa môžem zababušiť a v každom mojom jesennom či zimnou outfite nemôže chýbať šál alebo šatka. Nedám na nich dopustiť a toto obdobie si neviem bez nich predstaviť.
Dokonca som sa snažila Vám aj natočiť krátke video z našej prechádzky. Je to moje prvé video, tak dúfam, že nebudete kritický, pretože aj v tomto smere sa snažím “vychytať muchy“ a vzniklo spontánne, keď sa nám vybili baterky na foťáku. Tak som vytiahla mobil a natočili sme zopár záberov. Čo vravíte na video ? Páči sa Vám ? Chceli by ste video vidieť častejšie ? Ak nechcete premeškať nové príspevky nájdete ma aj tu.

Photos by Evi
Outfit: blouse – H&M / leggings – unknow / sweater - mamky / jacket - H&M / earrings - Takko / shoes – H&M / watch – Tommy Hilfiger / scarf – Terranova
2 komentáre

  1. Tie fotky sú nádherné a aj ty si nádherná <3 milujem tvoj blog a hlavne tieto outfity vážne sa ti podarili :3

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za komentár :)